Sklep

Nasze produkty

Dr Smile Toys to sklep internetowy z zabawkami, który sprawi, że na buzi każdego dziecka rozkwitnie szeroki uśmiech. W naszej ofercie znajdziesz zabawki od Dr. Smile’a, które charakteryzują się certyfikowanymi składnikami najwyższej klasy – są to m.in. klocki magnetyczne, duży zestaw do tworzenia Slime glutów czy koszulka Dr Smile. Jako rodzice wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo dziecka, więc przywiązujemy największą uwagę do jakości naszych produktów.

Co znajdziesz w ofercie Dr Smile Toys?

Nasz sklep powstał z miłości do tworzenia i nauki, którą chcemy zarażać najmłodszych. Młode umysły są głodne wiedzy – dzieciństwo jest więc wspaniałym czasem, w którym rozbudzimy w naszych pociechach nowe pasje i zainteresowania. Jeśli Twoje dziecko lubi chemię, świetnym prezentem dla niego będzie Slime – zestaw, w którym sam przeprowadzi doświadczenia chemiczne, tworząc własnego gluta o ciekawych kolorach. A może pragniesz rozbudzić w Twoim dziecku zdolność do logicznego myślenia i rozwinąć zdolności manualne? W takim wypadku najlepszym wyborem będzie zabawa z klockami magnetycznymi, dzięki którym Twoja pociecha stworzy własne konstrukcje!

U nas znajdziesz klocki magnetyczne konstrukcyjne, które są zaprojektowane tak, by uczyły dziecko analitycznego myślenia, jednocześnie przynosząc mu radość, a także zestawy do tworzenia wyjątkowych Slime’ów i specjalną koszulkę Dr Smile. Zobacz nasze zabawki dla dzieci, których nie znajdziesz nigdzie indziej!

Slime glut – zabawa z glutem

Slime glut, to zabawka, którą kochają wszystkie dzieciaki. Na czym polega jej fenomen? Plastyczna, glutowana masa, która przelewa się przez palce, sprawia mnóstwo frajdy każdemu, kto się nią bawi. Możesz zrobić z niej balon, ściskać ją i zgniatać. Slime glut to także naukowe doświadczenia. W naszym sklepie znajdziesz zestaw, który zawiera nie tylko produkty do Slime, ale także dokładne receptury, wyjaśniające, jak stworzyć swojego własnego gluta! Sekretne przepisy prosto od Dr. Smile’a pomogą małym naukowcom stworzyć slime’y o różnych właściwościach – nawet takie, które świecą w ciemności!

Produkty do slime, jakie znajdziesz w naszych zestawach, to między innymi: błyszczący brokat, perły, magiczny śnieg, glinka samoutwardzająca, pigment termochromowy, złote liście i barwniki we wszystkich kolorach tęczy. W pełni wyposażony zestaw Slime zawiera także biały oraz przeźroczysty klej, sodę oczyszczoną, potrzebne narzędzia do wykonania doświadczenia, a także pudełka do przechowywania gotowych Slime’ów. W tym pakiecie dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz, aby wykonać własnego gluta Slime.

Smile – zestaw dla małych naukowców

Dzieci, które dostaną w swoje ręce Slime zestaw, będą mogły same przeprowadzać doświadczenia naukowe – będą patrzeć, jak jego kolory zmieniają się pod wpływem temperatury, mogą mieszać barwniki i uczyć się, jak tworzyć nowe barwy, sprawią, że Slime glut będzie świecił w ciemności i wiele więcej. Wiedza zdobywana dzięki zabawie zostanie w dziecięcych umysłach na zawsze. Slime glut z pewnością rozbudzi ciekawość i rządzę nauki w małym człowieku!

Oprócz ciekawych doświadczeń z niezwykłymi zjawiskami chemicznymi zestaw Slime gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Wszystkie składniki, których użyto w tworzeniu produktów do Slime, są certyfikowane i przebadane – szczycą się najwyższą jakością, która jest najważniejszym kryterium podczas wyboru zabawek dla dzieci. Bogaty zestaw zawiera aż 65 elementów, z którymi można bawić się długo, radośnie i przede wszystkim bezpiecznie.

Klocki magnetyczne – duży zestaw

W ofercie naszego sklepu znajdziesz takie klocki jak: klocki magnetyczne zamek, klocki magnetyczne ciuchcia, klocki magnetyczne konstrukcyjne w dużych zestawach. Ten rodzaj klocków jest alternatywą dla klasycznych wersji zestawów do budowania dla dzieci. Te zabawki, jak żadne inne, rozbudzą wyobraźnię Twojego dziecka i uwolnią w nim prawdziwego inżyniera!

Rozwój dzieci przez zabawę to misja naszych producentów. Nasze klocki magnetyczne konstrukcyjne skutecznie przyciągną uwagę Twojego dziecka i przez kreatywną zabawę sprawią, że telefon nie będzie już dla niego atrakcyjny. Budowanie konstrukcji z klocków magnetycznych to idealny sposób na spędzanie czasu, który wciągnie Twoje dziecko w wir kreatywnych, inżynierskich myśli.

Zbudujcie własne zamki, ciuchcie i zjeżdżalnie

Nasza oferta składa się z różnych rodzajów klocków. Klocki magnetyczne zamek to świetny wybór dla dziewczynek, a z klocków magnetycznych ciuchcia ucieszą się szczególnie chłopcy. Oczywiście, są to tylko sugestie – jako rodzic wiesz, co spodoba się Twojemu dziecku najbardziej. Nasze klocki zapewnią każdemu dziecku mnóstwo frajdy!

Dzięki klockom magnetycznym zamek młody człowiek ma szansę zbudować własne królestwo, w którym roi się od smoków, pięknych księżniczek zamkniętych w wieżach i dzielnych rycerzy. Zabawki te umożliwiają tworzenie różnych konstrukcji (takich jak domy), a w połączeniu z innymi klockami, na przykład „Konstruktorem zjeżdżalni”, dzieci będą mogły stworzyć kreatywne tory dla piłeczek.

Klocki magnetyczne konstruktor zjeżdżalni to jedne z naszych najtrudniejszych zestawów. Przez swój poziom trudności i specyficzną konstrukcję rozwiną w dziecku zdolność do analitycznego myślenia, sprawiając mu jednocześnie dużą satysfakcję, kiedy uda mu się zbudować własną zjeżdżalnię. Mały człowiek poczuje smak zwycięstwa, gdy jego ciężka praca będzie zwieńczona udanym przejazdem piłeczki, a ponadto nauczy się co nieco o podstawach fizyki.

Koszulki Dr Smile – mundurki

Dla fanów mądrego Doktora Smile’a przygotowaliśmy specjalne mundurki. Koszulka Dr Smile nadaje się zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Możemy wykorzystać ją jako fartuszek, który dziecko ubierze w trakcie wykonywania eksperymentów. Takie ubranie podniesie wartość chwili spędzonej na naukowej zabawie. Koszulka Dr Smile ma za zadanie sprawić, by jej właściciel poczuł się jak prawdziwy naukowiec.

Zabawki nie tylko dla dzieci

Zabawki Dr Smile to mnóstwo pobudzających kolorów, kreatywność i wciągająca zabawa na długie godziny. Każde dziecko z radością pozna podstawy nauki, jeśli ta wiedza zostanie mu przekazana w formie świetnie spędzonego czasu. Podczas trwania okresu dzieciństwa warto rozbudzać w dziecku pasję i zaspokajać jego ciekawość świata. Klocki magnetyczne konstrukcyjne czy zestaw Slime to świetny sposób na wykonanie tej misji.

Nie zapominajmy o tym, co dla naszych pociech liczy się najbardziej – o wspólne spędzanie czasu. Usiądźmy z młodym naukowcem i razem rozpracujmy receptury Doktora Smile’a zawarte w Slime zestawie, by potem stworzyć własne brokatowe gluty. Pomóżmy zbudować magiczną ciuchcię, która zabierze nas w podróż w nieznane. Chwile spędzone razem będą czymś, co dziecko zapamięta bardziej niż drogi prezent. 

Już dziś wskoczcie w koszulki Dr Smile i bierzcie się za eksperymenty!

Shopping Cart
Przewiń do góry